Dermomasaż podciśnieniowy

Dermomasaż wykonany jest nowoczesnym urządzeniem polskiego producenta Hebe.
Jest to masaż podciśnieniowy, którego głównym działaniem jest rozpad „zrazików” tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w  skórze.
Dermomasaż jest odpowiednikiem masażu ręcznego często stosowanego w fizykoterapii.
Jest to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami. Masaż ten często nazywany jest lipomasażem.
Podczas masażu całe ciało, z wyjątkiem piersi, masuje się przy pomocy specjalnej głowicy wyposażonej w ruchome rolki i rodzaju ssącej rury. Najwięcej czasu i uwagi poświęca się partiom ciała z celluitem. Rolki obracacają się wokół własnej osi w tę samą lub przeciwne strony i masują zassany do głowicy fałd skóry. Poprawia to krążenie krwi i przepycha limfę.

urządzenie wyposażone jest w 5 różnych głowic, które wykorzystujemy w zależności od potrzeb klienta:

1. Głowica do blizn i rozstępów 15-mm
2. Głowica do brzucha i ramion 25-mm
3. Głowica do brzucha i ramion 35-mm
4. Głowica do ud i pośladków 55-mm
5. Głowica do ud i pośladków 85-mm

Efekty działania zabiegu:
-modelowanie ciała-redukcja tkanki tłuszczowej
-zmniejszanie celluitu
-ujędrnienie ciała
-wspomaganie drenażu limfatycznego
-poprawa ukrwienia i odżywienia skóry
-spłycenie bliizn, niwelacja rozstępów

Przeciwskazania do dermomasażu: stany zapalne skóry, uszkodzenia skory, skłonności do krwawień i powstawania wybroczyn(siniaków), popękane naczynka, niewydolnośćkrążenia, goraczka, osłabienie, nadciśnienie tęczne, ciąża choroba nowotworowa, rumień słoneczny, trądzik zapalny, mikrodermabrazja lub dermabrazja wykonywana w ostatnim miesiącu.